فراخوان هنرواره ملی روایت جهاد

بدون دیدگاه

به همت قرارگاه مشترک جبهه مردمی انقلاب اسلامی؛
فراخوان هنروارۀ ملی”روایت جهاد”منتشر شد
همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، با هدف ثبت وضبط نقش آفرینی مردم وکادر درمان درعرصه مواسات،کمک های مؤمنانه و مبارزه علیه ویروس کرونا نخستین هنرواره ملی “روایت جهاد” به همّت قرارگاه مشترک جبهه مردمی انقلاب اسلامی منتشر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت راهبری استانهای حوزه هنری سید مرتضی دارابی دبیر اجرایی نخستین هنروارۀ ملی “روایت جهاد” با اعلام این خبر افزود: پیرو منویات رهبرمعظم انقلاب درخصوص تداوم نقش آفرینی مردم درمبارزه با ویروس کرونا و لزوم ایجاد همدلی و مواسات در میان جامعه به همّت سازمان تبلیغات اسلامی قرارگاه مشترک جبهه مردمی انقلاب اسلامی با حضور برخی نهادها و سازمان های فعال و پیشرو در عرصه مبارزه با کرونا تشکیل و در قالب کارگروه هایی اقدامات مختلفی در حال برنامه ریزی و اجراست .
دارابی به نهادها وسازمان ها حاضر درقرارگاه مشترک جبهه فرهنگی انقلاب اشاره کرد وگفت: این قرارگاه با حضور نمایندگانی از سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه هنری، کانون فرهنگی هنری مساجد، بسیج دانشجویی، دفترمطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، نهضت اجتماعی جوانان، بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء، سازمان رسانه اوج وسازمان رسانه ای سراج تشکیل شده است .
وی به برگزاری هنروارۀ ملی روایت جهاد اشاره کرد و افزود: با توجه به ماموریت های تعیین شده برای هرکدام از کارگروه های حاضر در این ستاد مقرر شد تا هنروارۀ ملی “روایت جهاد”به عنوان یکی ازبرنامه های ویژه کارگروه روایت برنامه ریزی واجراء شود به همین منظور فراخوان این رویداد به همّت اعضاء کارگروه تهیه و آماده انتشار شد.
دبیر اجرایی هنروارۀ ملی روایت جهاد به مهلت ارسال اثر در فراخوان هنروارۀ ملی روایت جهاد اشاره کرد و ادامه داد: بر اساس فراخوان نخستین “هنروارۀ ملی روایت جهاد” علاقه‌مندان تا پایان روز ۱۰ بهمن ماه فرصت دارند آثار خود را در موضوعات و قالب‌های مطرح شده در متن فراخوان به دبیرخانه این رویداد به آدرس:www.revayatJahad.com ارسال کنند و همزمان با ایام سالگرد پیروزی انقلاب در پایان بهمن ماه اختتامیه این رویداد برگزار خواهد شد.
محورهای هنرواره:
با موضوع مجاهدت مردمی در عرصه مواسات و مبارزه با کرونا:
نقش نوجوانان و دانش آموزان، نقش دانشجویان و دانشگاه‌ها، نقش طلّاب و روحانیت، نقش زنان و خانواده‌ها، همراهی بازار و اصناف، نقش گروه‌های جهادی و مردمی، فعالیت گروه‌های فرهنگی و هنری، تلاش هسته‌های علمی و دانش‌بنیان، نقش مساجد، پایگاه‌های بسیج و هیآت مذهبی
بخش‌های هنرواره:
هنرهای تصویری: (فیلم کوتاه، نماهنگ، کلیپ، مستند، انمیشن، موشن گرافیگ و استوری موشن)
موسیقی: (ترانه واجرای سرود)
ادبیات: (شعر کلاسیک و سپید) (داستان کوتاه، داستان‌های کوتاه کوتاه)
رسانه: (گزارش‌های خبریِ ویدئویی و متنی، عکس‌های خبری)
تجسمی: (عکس، نقاشی، پوستر، کاریکاتور)
آخرین مهلت آثار: ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۹

اطلاع از مقررات فراخوان و نحوه ارسال آثار از طریق: www.revayatJahad.com

و یا با شماره های : ۸۸۸۹۶۹۲۰ و۰۹۱۲۳۷۷۴۲۹۵ تماس بگیرید.

زمان برگزاری اختتامیه و معرفی برگزیدگان: پایان بهمن ماه ۱۳۹۹

مدیر سایت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری است.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.